- Офіційні дистриб'ютори
- Контакти
-
YaraVita BIOTRYG - біостимулянти
-
-
Азот
Дози мають бути досить високими, щоб максимізувати ріст рослини, а також гарантувати засвоєння білку як зерном, так і зеленою масою рослини. Однак, занадто велика кількість азоту може сприяти надмірному росту листя, збільшуючи пропорції між листям, стеблом і самим зерном. Як результат, вміст крохмалю в зеленій масі рослини, що йде на силос, може знизитись, а також може постраждати і сам урожай.
Фосфор
Поглинання фосфору з ґрунту триває і після наливу зерна, а 70% фосфору в рослині знаходиться в самому зерні. Таким чином він робить прямий вплив на білок в зерні кукурудзи. На пізніх стадіях росту фосфор підтримує розвиток зерна і прискорює дозрівання врожаю.
Калій
Живлення калієм збільшує вміст білка в кормовій кукурудзі.
Цинк
Цинк, як найважливіший компонент ензимів, бере участь у вуглеводному обміні речовин і у виробництві білку. Отже, низький вміст цинку пригнічує ріст і знижує вміст крохмалю в кукурудзі.
Бор
Немає сумнівів в тому, що бор підвищує врожайність і вміст крохмалю в кормовій кукурудзі. Листкові підживлення, здійснені в фазах розвитку V5 або V6, необхідні для збільшення листової поверхні, покращують урожай в дефектних качанах.
Азія та Океанія